סדנה הצגה עצמית
הצגה עצמית
6 ביולי 2018
הרצאה משנה חיים
8 ביולי 2018
הרצאה אבחון אנושי

הרצאה אבחון אנושי

 
 

אבחון אנושי

האם יש דבר כזה?!


חשבתם פעם מה היא התקשורת הנכונה עבורכם?

כולם מדברים על תקשורת בן אישית עם הסביבה, על יכולות בין אישיות לתקשר בצורה יעילה ונכונה. אז נכון- זה לא פשוט לתקשר ורוב האנשים שמסתבכים במערכות יחסים, מסתבכים כיוון שהתקשורת שם לא נכונה. האם אפשר לתקן תקשורת בין אישית או להשפיע באמצעות סגנון התקשורת? בהחלט כן!

ומה עם התקשורת שלי עם עצמי?

איך אני בונה תקשורת נכונה עם עצמי? למה זה כל כך חשוב?
התקשורת עם הסביבה הקרובה והרחוקה מתחילה עם עצמי. הדיאלוג שאני מנהל עם עצמי בשאלות כמו: "למה דווקא לי זה מגיע"? או "יהיה בסדר" מייצרים מציאות אחרת בהתנהגות שלי , כך למשל אני יכול לשנות את שפת הגוף שלי באמצעות הדיאלוג הפנימי שלי. נניח והתקשורת האישית שלך עם עצמך היא על כך "אני לא יכול…זה ממש קשה" יש סיכוי גדול ששפת הגוף שלך תשדר את המסר הזה כלפי הסביבה. ומכאן שהסביבה תתנהג בהתאם וחוזר חלילה. המציאות שאנו יוצרים מתחילה עם התקשורת שלנו עם עצמנו.

 

אבחון אנושי

למי מיועדת ההרצאה הזו?

לכולנו! הרצאה שמעניקה לך כלי תקשורת מיוחדים על מנת ליצור איכות תקשורתית נכונה. אבחון אנושי מאפשר לנו לקבל כלים פרקטים ומיד לזהות אצל הלקוח, החבר, הילד את סגנון התקשורת שלו, את הדרך הנכונה להתחבר אליו בצורה המהירה ביותר, איך להציג לו את המוצר או את עצמי בצורה שתשפיע הכי הרבה, איך לשלוט בשפת הגוף שלי בדרך יעילה, היכן לשבת או לעמוד כדי למקסם את הפגישה, לזהות מתי הלקוח נזכר או ממציא/יוצר מחשבה ועוד…..
 

בעסקאות בהיקפים גדולים, אבחון אנושי מצמצם את הסיכוי להיפגע ולאבד כספים חשובים.

איך לזהות לקוח כאמין, או לדעת האם הנתונים שנמסרו נכונים או שיקריים. איך לזהות סגנון תקשורת של מורה ולדעת איך לדבר עמה על מנת שהילד שלי ירוויח. דרך האבחון האנושי ניתן לחסוך מריבות, דילמות מיותרות, בזבוז אנרגיות אדירות ובעיקר להיות אלו שאחראים על העברת המסר

אז למה אתם מחכים? סדנת אבחון אנושי במיוחד בשבילכם!