אבחון עסקי

אבחון עסקי, כמה אתם באמת יודעים על העסק שלכם?


אבחון עסקי, כמה אתם באמת יודעים על העסק שלכם?

אבחון עסקי – אתם בוודאי יודעים הרבה על העסק שלכם, אך לא מספיק. אתם מכירים את העסק שלכם היטב אך מנקודת המבט שלכם. בכל פעם שאנו פוגשים בעל עסק או ארגון נשאלת אותה שאלה: למה אבחון? למה לא להתחיל לייעץ ולעבוד כדי לחסוך זמן? תכנון נכון יכול לסייע לאדם לעבור בשלום תוכנית תזונה, תקציב ביתי, תקציב עסקי או כל דבר שהוא רוצה להצליח בו. חוסר תכנון יכול לגרום לנו לשלם מחירים יקרים בחיינו.

אבחון הוא למעשה טרום העבודה שלנו. השלב בו אנו עורכים "צילום רנטגן" לעסק או לארגון .

שיטת הניתוח של האבחון העסקי היא מדויקת ובסופה מתקבל דו"ח תוצאות המשקף את נתוני הביצוע של העסק או של החברה הנבדקים. במהלך האבחון העסקי נבדקים כל מנגנוניו של העסק או החברה כגון: ניהול, שיווק, פיננסי, מכירות, כוח אדם , שירות, תפעול ועוד. תהליך האבחון אורך כחודש ימים. הוא כולל את כל עובדי החברה בכל הדרגים.

בתהליך הבדיקה מתבצעת בדיקה במספר תחומים:

ניהול – בדיקה של מודל הניהול ותפקוד מנהל העסק, גם אם מנוהל ע"י הבעלים.
כספים – בדיקה אודות התנהלות פיננסית שוטפת.
שיווק – הערכת כדאיות המשאבים המושקעים בשיווק והאפקטיביות שלו
תפעול – ניתוח המודל התפעולי וניצולת של המשאבים העומדים בפני בעל העסק.
שירות – בדיקת מערך השירות הקיים.
מכירות – הכרות עם צוות המכירות, הערכת שיטות מכירה, נהלי עבודה ועוד. אנו כאנשים מבצעים תמיד את מה שדחוף אך לא את מה שחשוב. אבחון עסקי נמצא בקטגוריות של חשוב. הוא אחד מהדברים החשובים שעל בעל עסק לעשות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.