אימון זוגי

אימון זוגי | ייעוץ זוגי | טיפול זוגי


אימון זוגי, הגיע הזמן לטפל ולא לטאטא!

אימון זוגי – אם אתם חושבים כמו כולם, שהאהבה דועכת, שהקשר משנה את פניו כי זה מה שצריך לקרות באופן טבעי, אז צר לי לשבור לכם את המיתוס:

זה לא חייב לקרות!!!

מה אצלכם קרה?

משבר אמון שלא טופל? אין תקשורת? נמשכת אליו כי הוא ההפך? לא מצליח להעביר לה את המסר? קשה לשתף פעולה עם הילדים? אימון זוגי וטיפול נועד לזוגות לטיפול במערכת הזוגית כדי שהיא תתנהל בצורה הטובה ביותר ובכמה שפחות אנרגיות מבוזבזות!

רבים האנשים שחושבים שאי אפשר לפתור או מחפשים פתרונות קלים. לפעמים התשובות נמצאות כל כך קרוב רק צריך להשמיע אותן. אל תוותרו כל כך מהר, תגיעו לפגישת הכרות, שניכם יחד, ונוכל להכיר על כוס קפה ואווירה של תקווה.

טיפלתי והדרכתי כל כך הרבה זוגות ולעתים אפילו כאלו שהגיעו רק כדי לשפר. לא חייבים להיות במשבר על מנת לשפר את הזוגיות וכמובן שאם אתם במשבר אז לא מיד מתרגשים. ביחד ננסה להדליק חזרה את האש שדעכה, לנשוף עליה מעט ולגרום לה לדלוק שוב.

בפגישה שערכתי אמר לי איש חכם:

"הזוגיות שלי טובה".

אנחנו לא במשבר או צריכים טיפול. אבל אני יודע שאם נגיע לאימון זוגי, נוכל לשפר יותר ולהרים את הזוגיות הזו כמה שלבים קדימה!"

שמחתי על הפתיחות, על התובנה המדהימה.

אם אתם במשבר- נוכל לעבור אותו יחד!

אם אתם רוצים להבין מה התפספס ואיך מתקנים – אני כאן כדי להעצים את היכולות הטיפוליות שלכם ולהצליח.
אם אתם אוהבים אבל לא מצליחים לדבר – יש דרך לתקשר אחד עם השני.

אימון זוגי לא חייבים להיות בני זוג שנשואים אחד לשנייה, הטיפול
יכול להתאים גם לחברים, אחים, שותפים לעסק או כל זוגיות שהיא.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.