הלוואה בערבות המדינה

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים


הקרן לעסקים לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

הקרן להלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים הוקמה בשנת 2001 והחלה לפעול בשנת 2003. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מאפשרת לקבל הלוואה לצורכי הון חוזר, השקעות בעסק והקמת עסק חדש. ההלוואה ניתנת על ידי הבנק ובערבות המדינה לאחר המלצת הגוף המתאם BDSK והחלטת וועדת אשראי.
היועצים של המניפה, יודעים לכתוב לך את התוכנית המתאימה לעסק שלך על מנת שתקבל את הלוואה!

הלוואה בערבות המדינה - איך זה עובד?

בפגישת הכרות קצרה נבין את מהות העסק שלך ונבקש מסמכים רלוונטיים על מנת לבחון התכנות להגשה לקרן בערבות המדינה. לא כל אחד זכאי לקבל הלוואה ואנחנו דואגים לומר לך את כפי שהיא באמת! למה זה חשוב שלא יגישו אותך גם כאשר אתה מאוד רוצה? בעולם הפיננסי כל נקודה אדומה נחשבת ומהווה גורם סיכון עבור העסק שלך בהמשך! נניח ויועץ עסקי מגיש עבורך תוכנית לקבלת הלוואה. התוכנית נכשלת והנך מקבל סירוב.
המשמעות של התהליך הזה למעשה שלילית עבור העסק שלך. עסק שמקבל סירוב פעם אחת נמדד בצורה אחרת בפעם הבאה. לכן- חשוב מאוד להגיש עסק שיש לו אחוזי הצלחה גבוהים לפי מדדים ברורים של דוחות. אנחנו יודעים לומר לך מה אחוזי ההצלחה שלך ולייצר עבורך מצב אופטימלי.

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.