המניפה- ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי במניפה זה שונה מכל ייעוץ אחר שהכרתם!


 
אחרי כל כך הרבה שנים בתחום הניהול, הייעוץ והליווי, ובמיוחד בזמן היותי ראש צוות יועצים לעסקים בתות תקשורת ותוצאות, הבנתי שיועץ עסקי לא יודע לרתום את בעל העסק לבצע את המשימות שהוא נותן לו כי אין לו זמן! כי אין לו ידע! כי הוא בקושי מצליח להרים את העסק שלו ואין לו זמן לעוד מטלות. בדיוק בשבילך, הלקוח, בעל העסק, הארגון, שרוצה לעסוק במה שחלמת עליו, שרוצה להצליח ולהגשים את החלומות שלך- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

ייעוץ עסקי במניפה כולל את כל החלקים שמרכיבים את הפאזל שנקרא העסק!

כוח אדם

גיוס עובדים והכשרתם, ניתוח אבטלה סמויה וייעול תהליכי עבודה. בניית הגדרות תפקיד, ניהול תהליכי העבודה.

ספקים

ניהול משא ומתן מול ספקים, יצירת דוחות ספקים ומעקב שוטף ניהול המחאות מול ספקים ותשלומים.

ייעוץ עסקי, איך זה מתבצע הלכה למעשה?

קובעים פגישת הכרות ללא עלות, מכירים, מבינים מה הצורך האמתי של העסק ומשם מתקדמים לעבר תהליך מיוחד עם המניפה.

למה דווקא המניפה?

כי אנחנו לא רק מייעצים, אנחנו חיים את השטח מדי יום, עם ארגונים קטנים וגדולים כאחד. מקור ההנעה שלנו הוא האדם עצמו. מי שמניע את הגלגלים, אותו אדם שאחראי להצלחת העסק. המניפה לעסקים מייעצים לארגונים, חברות ובעלי עסקים בתחומים מגוונים ומעניקים ייעוץ וליווי צמוד והופכים להיות חלק מהעסק שלך!

למי ייעוץ עסקי מתאים?

ייעוץ עסקי מתאים ליזמים שרוצים להקים עסק או לעסקים/ ארגונים קיימים. המניפה מאמינים בעשייה אמתית תוך התמקדות באדם שמוביל את התהליך. אנחנו מלווים את הלקוח מדי יום , תהליך ממוקד ושוטף שאינו מרפה עד ההצלחה!

כדי להמחיש את התהליך- להנאתכם סיפור אמתי מהשטח שאנחנו קוראים לו : "גלגל הצלה"

בשיחת טלפון אחת הבנתי כי א' האמא שפנתה אליי- רכשה עבור הבת שלה עסק שכרגע נמצא במצב פיננסי קשה מאוד. מן הסתם טענה שהוא עתיד להיסגר. למה קנית לבת שלך עסק? שאלתי. "רציתי שיהיה לבת שלי מקום עבודה, עסק לעבוד בו". "האם זה חלום חייה?" שאלתי. היא משכה בכתפיה ובעיניה עלה סימן שאלה גדול. היא רצתה שאעזור לה למכור את העסק. הסברתי לה שב "מניפה לעסקים" לא ממהרים למכור לפני שמנסים לשפר ולייעל ולעשות הכל למען האדם שמנהל את העסק. השלב הבא במידה והיא תרצה הוא למכור או לחלופין להמשיך ולנהל עסק מצליח. היא הסכימה וכך היה. הגדלנו מחזור מכירות מ 75 אלף ש"ח בחודש ל 150 אלף ש"ח. העברנו את העסק שיפוצים והוא הפך לנוצץ כמו יהלום. פתחנו עסק נוסף המשלים את המוצר הנמכר. והבת שלה? היא כבר לא רצתה לעזוב. היא כבר נרתמה. והעסק? לא נמכר אלא משגשג.

אז חברים, עסקים ואנשים:

כל עוד אתם במגמת יציבות או הצלחה – פנו לאיש מקצוע בכל תחום שהוא ,
תחזקו את עצמכם, תפתחו את עצמכם, תפתחו את העסק ותצליחו יותר.
ולאלו שבמשבר – אל תמהרו לעשות צעדים מבלי להתייעץ.