ליווי עסקי בתי קפה ומסעדות

כולם צריכים לדעת לתת שירות


איך מעלים אחוזי שירות, איך מגדילים מחזור מכירות?

כלקוחות, אנחנו צועדים לעבר הכניסה של בית הקפה. מביטים ימינה שמאלה ומחפשים את המארחת. היא מחייכת אלינו, פותחת את תהליך השירות יפה, ומאותו הרגע חשכו עינינו. ההזמנה לא נלקחת כמו שצריך, אין הסברים כראוי, המלצרית לא יודעת כלום על המנה שהזמנתי ובנוסף לכל יש עוד סיכוי שתקבלו מנה לא טעימה. מה זה משאיר בפה? טעם רע! המניפה מלווה בתי קפה, מסעדות ואולמות אירועים בהדרכות מכירה ושירות למלצרים, מנהלי משמרת, מנהלי מסעדות, מנהלי אירועים וצוות כולל.

מחזור המכירות מושפע מתהליכי השירות! כיצד?

הלקוחות שלכם מגיעים בעיקר לקבל שירות איכותי, יחס חם, חוויה ריגשית סיפוק יצרים ולא רק על מנת לקבל מזון משובח! הלקוח שלכם הוא אדם לפני הכל וככזה הוא ממתין שיתייחסו אליו כמו למלך.
הצוות שלנו כאן כדי ללמד אתכם:
להכיר את הלקוח שעומד מולך
לדעת איך לפנות אליו
לדעת את שלבי המכירה
לדעת על מה לשים את הדגש
לדעת מהו הרף של שירות איכותי
לדעת לעשות את הקשר בין סל מכירה ממוצע גבוה לבין אחוזי השירות ובמילים אחרות הטיפים שהמלצרים מקבלים.
לדעת איך למכור כחלק ממערכת יחסים נפלאה עם הלקוחות.

הקושי העיקרי שלכם ?

התחלופה הבלתי פוסקת! גם כאן אנחנו לעזרתכם. אנחנו נגייס ונכשיר את האנשים המתאימים לתפקיד. אבחון מדויק, הכשרה ראויה וניהול נכון גורמים לצוות להישאר קצת יותר זמן ממה שחשבתם!

לאילו עסקים מתאים התהליך?

אולמות אירועים
רשתות מזון
בארים
בתי קפה
מסעדות
דוכני מזון

ייעוץ עסקי למסעדות ובתי קפה, איך עובד התהליך ?

אבחון ראשוני של המקום בשיתוף צוות ההנהלה, איתור פרטים חשובים ישיבת צוות כללית עם העובדים ישיבות אישיות עם המנהלים, מלצרים , צוות כללי ביצוע לקוח סמוי טלפוני ופרונטלי: דואגים להבין מהצד של הלקוח איך באמת עובד התהליך בתוך בית העסק שלך בניית תסריט שיחה מתאים לעסק שלך, לאופי שלו, לאופי הקהל שלו. מלווים את הצוות צעד צעד בכל משמרת סדנאות קבוצתיות- בכל פעם ייפגש הצוות לערב גיבוש בו תועבר סדנה מקצועית שתעניק כלים ותייצר שפה אחידה. אימונים אישיים למנהלים – יינתנו תהליכים אישיים למנהלים על מנת להכשיר אותם להוביל צוות, לנתח מכירות ולדעת איך להוביל את העסק להצלחה מרבית!

 
"הלקוחות של היום אינם קלים ומבקשים את הטוב ביותר.
תמי אור עזרא בראש צוות המניפה, ביצעו תהליך מקיף, יסודי ומהיר והובילו אותנו להצלחה עם המנהלים, המלצרים- ביחד הצלחנו להגדיל את המכירות ואחוזי השירות!

שרון ליאני, בעלים ג'פניקה