ניהול תזרים מזומנים

אתם בוודאי לא יודעים היכן כל הכסף שלכם נמצא

אנחנו יודעים!


איך מנהלים את כל הכספים שנכנסים או יוצאים?

למתי לרשום את הצ'ק? נמאס לכם מהמינוס? מתקשרים אליכם בלי סוף מהבנק? עסקים רבים פונים אלינו עם ניהול פיננסי לא תקין. עם חובות שנוצרות מהלוואות בריביות גדולות או קטנות. זה לא משנה מהיכן זה מגיע! . לא פותרים בעיות כאלו בכסף – אלא רק בשינוי התנהלות! רוצים גם אתם ליצור שינוי בתזרים הבנק שלכם? צרו קשר והתחילו לחיות אחרת!
אלו שאלות שבוודאי שאלתם את עצמכם לא פעם אחת .

לעולם לא יחזור לכם צ'ק!

חברת המניפה מתעסקים בניהול תזרים מזומנים בתדירות יום יומית, מעדכנים אתכם בצפי הכנסות, הוצאות וכל הקשור לעניינים פיננסים.
לעולם לא יחזור לכם צ'ק או לא תדעו לאן פניכם מועדות מבחינת הבנק.
חיזוק הקשר ביניכם לבין הבנק מתחיל מתזרים מזומנים!
אנחנו בונים לכם תזרים שנה קדימה!

 

רואה החשבון שלכם אומר שהרווחתם
אבל אתם לא רואים את הכסף?

ניהול תזרים מזומנים שוטף שלא מתנהל בכלל או לא מתנהל היטב הוא אחד הכשלים העיקרים בתוך עסקים! ניהול תזרים מזומנים הוא ניהול הפער בין הכסף אותו עסק אמור לקבל מלקוחותיו, לבין הכסף אותו הוא חייב לשלם לספקיו. עסקה יכולה להיות רווחית מאוד, אך אם אין לחברה את המזומנים הנדרשים על מנת לשלם לספקים ולעובדים שלה בטרם תקבל את התמורה בעבורה, היא לא תהיה מסוגלת להוציא אותה לפועל.

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.